6 טיפים שיעזרו לכם לדאוג למשרד נקי

6 טיפים שיעזרו לכם לדאוג למשרד נקי

אין זה משנה אם מדובר במשרד קטן או גדול, חייבים לשמור על הניקיון והשאלות רבות: מי ינקה? מתי ינקה? באיזו תדירות? איך נדאג לשמור על הניקיון ועוד. אספנו עבורכם טיפים חשובים

ניקיון של משרד, ולא משנה אם זה משרד קטן או שאולי דווקא משרד גדול, זו משימה לא פשוטה. מהצד זה בטח נראה לכם עניין של מה בכך וסתם עוד איזו עבודת ניקיון, אבל תתפלאו לדעת שזה ממש לא כך. חברת ניקיון משרדים בתל אביב דורש הרבה מאד תשומת לב, התייחסות לכל פרט, שולחן, פינה נסתרת.

משרדים רבים מכילים לא מעט מסמכים או דברים שרצוי לשמור על חיסיון וסודיות ולפעמים קשה יותר לתת לאדם זר להסתובב במשרד שיש בו חומרים שלא מיועדים לעיני כל. אפילו במשרד הפשוט ביותר אף אחד לא רוצה שזרים יכירו פרטים כמו משכורות, לקוחות ועוד.

חברת ניקיון או מנקה פרטי?

נדמה שזה די ברור שעל פי רוב, את עבודת הניקיון של המשרד לא עושים העובדים עצמם. אין זה משנה אם מדובר בניקיון משרדים במרכז, בצפון או בדרום. שיטת הטיפול בנושא ניקיון המשרד מתבצעת בדרך כלל על ידי שני הגרומים הבאים: שירותי ניקיון בתל אביב או מנקה פרטי.

בדרך כלל כשמדובר במשרד גדול או כזה שנדרשת בו הרבה עבודה, לוקחים חברת ניקיון שמספקת מספר עובדים ואיתם דואגת לכל התכשירים הנדרשים. משרדים קטנים מעדיפים לא פעם מנקה פרטי, כזה שמגיע מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה לאחר שעות הסגירה של המשרד, עושה את העבודה והולך.

טיפים שיעזרו לכם בכל הקשור בניקיון המשרד

חברות מתמחים בניקיון משרדים במרכז אספו עבורכם 6 טיפים כאלו:

  1. המלצות מפה לאוזן זה חשוב מאד ולא פעם מתגלה כבחירה טובה, אבל לא מספיק לקבל המלצות מבני משפחה וחברים. קיבלתם הצעה טובה מחבר? בדקו את חברת הניקיון או עבודת המנקה בעצמכם.
  2. תתאמו ציפיות. לכל אדם ומשרד דרישות ודגשים הנוגעים לניקיון שמתאימים לו. חשוב לתאם ציפיות מול מי שתבחרו שיעשה את העבודה בכדי שגם הוא וגם אתם תהיו מרוצים מהתוצאה. תאום ציפיות גם לגבי התשלום וגם לגבי צורת הניקיון, לוח הזמנים ועוד.
  3. אצבע על הדופק לפחות בהתחלה. חשוב שבפעמים הראשונות שמנקים לכם את המשרד תהיו שם, תתנו דגשים, תבדקו את העבודה ואחרי שתהיו מרוצים, תוכל לתת להם להמשיך לבד.
  4. לפעמים הצבת הריהוט במשרד לא תואם לדרישות ניקיון. פינות שקשה עד בלתי אפשרי להגיע אליהן, סידור לא נוח לעבודת ניקיון הגיונית ועוד. כדאי להתייעץ עם המנקים ולמצוא את הדרך למשרד נוח גם לכם וגם למנקים.
  5. אם ניקיון המשרד הוא לא יומיומי, חשוב לקבוע זמנים קבועים. לעדכן מה השעות הנוחות לכם והאם תרצו את הניקיון בסוף יום או מוקדם בבוקר.
  6. אל תזלזלו בנושא הניקיון. הניקיון הוא אחד מתנאי השירות שאתם מעניקים לעובדים שלכם, ללקוחות שלכם ולספקים. השקיעו בו וכולם ירוויחו מזה.

קראו עוד על הדברת ג'וקים בתל אביב