השכרת ציוד לאירועים באשדוד

השכרת ציוד לאירועים באשדוד

אשדוד היא אחת הערים הגדולות בישראל והגדולה ביותר במחוז הדרום. מתגוררים בעיר אשדוד אוכלוסייה רבה ומגוונות של עדות שונות ומכיוון שהיא עיר גדולה, מגיעים אליה גם מיישובים סמוכים כדי לחגוג בה אירועים שונים. העיר שוכנת לחוף ים התיכון ולכן אולמות רבים ממוקמים בסמוך לחוף הים של אשדוד.

יש אולמות קטנים לאירועים עם כמות קטנה של משתתפים קטן ואולמות גדולים מאד עבור כמות גדולה של חוגגים. כמו כן יש גני אירועים רבים אשר מעוצבים באופן אותנטי עבור חגיגות יוצאות דופן.

השכרת ציוד לאירועים באשדוד

אירועים אלה זקוקים לציוד בסיסי כמו כיסאות, שולחנות, כלי אוכל. היתרון של חברת נויה השכרת ציוד לאירועים הוא שבמחסנים שלה יש שפע של ציוד וכך היא יכולה לספק את כל הפריטים עבור כל אירוע ללא קשר לגודלו וגם כאשר מדובר באירוע שצפויים להגיע אליו מאות אורחים.

השכרת ציוד לאירועים באשדוד מתנהלת כאשר אנו פוגשים את המארחים לפני מועד האירוע ועושים תיאום ציפיות על אופיו של האירוע שהם רוצים לחגוג ומהו החתך של המוזמנים מבחינת גיל וכל אפיון אחר לגביהם. נתונים חשובים נוספים הם מועד האירוע ובאיזו שעה הוא אמור להתחיל ועוד.

בהתאם לכך אנו מתאמים את רשימת הציוד אשר יגיע בשעות היום לאולם או לגן האירועים. צוותי ההקמה יציבו את כל הציוד על פי התכנון המקורי והכל יהיה מוכן הרבה לפני הגעתם של ראשוני האורחים.

השכרת כיסאות ושולחנות לאירועים

עבור כל אירוע מציעים המומחים של נויה השכרת ציוד לאירועים מגוון של שולחנות וכיסאות אשר עשויים מחומרים שונים. יש כיסאות מפלסטיק עבור אירועים המתקיימים בפארקים וזקוקים לכמות גדולה מאד של כיסאות עבור הקהל הצופה בהופעות המתקיימות על הבמה. כמו כן כיסאות עבור אירועים חגיגיים כמו חתונה(אולי יעניין אותך השכרת ציוד לחתונה), בר מצווה וחינה. כיסאות אלה עשויים מחומרים שונים ובאיכות וטיב מעולים.

בהתאם לבחירה של הכיסאות, נשייך שולחנות בגדלים שונים ובצורות מגוונות כמו עגולים ומרובעים. כאשר יש דוכני מזון בכניסה, מספקים גם שולחנות בר גבוהים עגולים מרובעים ומלבניים שיוצבו בכניסה לאירוע כדי שיהיה לאורחים שולחנות נוחים במיוחד להנחת הצלחות הקטנות של המנות הטעימות המחולקות בדוכנים הללו.

אפשר להשכיר גם מערכות ישיבה אלטרנטיביות עבור אירועים המתקיימים בחוץ באוויר הפתוח. כורסאות נפרדות, ספסלים הבנויים מחומרים שונים כמו עץ, ראטן, ברזל או אלומיניום שהם נוחים מאד וכן שולחנות קפה נמוכים.

מגוון ציוד להשכרה

חברת נויה השכרת ציוד לאירועים מציעה גם במות להשכרה שקיימות בגדלים שונים ומספקים אותן בהתאם למטרה שלה הן מיועדות, יש במה נייחת ובמה מתקפלת ומודולרית שניתן להרכיבה במקום ולהתאים את גודלה בהתאם לצורך. כמו כן מספקת החברה ציוד הגברה איכותי, מקפיאים בגדלים שונים, ומגוון של מכונות מזון איכותיים כמו מכונת לנקניקיות, לפופ קורן, צ'יפס ועוד.

אם אתם מעוניינים לקיים אירוע באשדוד, דברו אתנו ושמח להעניק לכם את מלוא ההכוונה להצלחת האירוע.

אולי יעניין אותך השכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה