הזמנה של פרגולות למרפסת

הזמנה של פרגולות למרפסת

המרפסת היא מרחב מחיה חיוני והיא נחשבת לאחד החללים החשובים ביותר בבית. אזור המרפסת מספק את השילוב המושלם בין יציאה לאוויר הפתוח ובין ההישארות בבית, עם כל היתרונות והנוחות הנלווים לכך.

הנאה מהמרפסת הביתית

אז אם בבעלותכם דירה עם מרפסת אתם בוודאי מרבים להשתמש בה. ייתכן ואתם נהנים לצאת למרפסת לשם שתיית הקפה של הבוקר או זה של אחר הצהרים או שאולי היא משמשת אתכם כפינת מרגוע לקריאת ספר או עיתון. יש משפחות שהמרפסת היא המקום האופטימלי עבור אירוח חברתי בסופי השבוע.

במדינת ישראל כמות ימי השמש עולה על הימים הגשומים והחורפיים ועל פי רוב החלטתנו אם לצאת למרפסת תלויה במזג האוויר. אם אתם מעוניינים ליהנות מהמרפסת שלכם לכל אורך השנה בלי להיות תלויים לחסדי מזג האוויר, הוספה של פרגולה למרפסת היא הפתרון המושלם בשבילכם.

בשנים האחרונות, פרגולות למרפסת הפכו להיות פריט נפוץ מאוד ואפשר למצוא אותן במבנים ובבתים רבים.

פרגולה למרפסת

פרגולות למרפסת הן מבנה חיצוני המורכב ממשטח ישר הבנוי מפרופילים המותקנים זה לצד זה באופן צפוף. סביב הפרופילים, לשם מניעה של נפילתם, מקימים מסגרת פלדה חזקה. הפרגולה מחוזקת לרוב על ידי ברגים העשויים נירוסטה לשם יצירת חיבורים עמידים ואיכותיים. כל המבנה האיתן הזה מיועד, כאמור, למנוע חדירה של קרני השמש ולהעניק שטח מוצל ונעים ליושבים תחת הפרגולה, תוך שמירה על ביטחונם.

היתרונות של התקנת פרגולה במרפסת

פרגולות למרפסת, כאמור, מספקות הגנה וצל מפני השמש אך הן גם משדרגות את העיצוב הקיים ויוצרות חלל נוסף שבו אפשר לשהות. כמו כן, אם יש ברשותכם ריהוט חוץ, הפרגולה תגן עליו מפני נזקי השמש.

הצוותים המקצועיים של מגן גידור אחזקות, מייצרים פרגולות למרפסת מאלומיניום. זאת כיוון שהאלומיניום היא מתכת קלה במיוחד ונחשבת לחומר הניתן לעיצוב, חיתוך והתאמה לכל מבנה, גודל או צורה. כמו כן הוא נחשב לחומר בטיחותי, חזק ועמיד בפני מזיקים ובפני תנאי מזג האוויר, הן בחורף והן בקיץ.

עיצוב הפרגולה והתאמתה לעיצוב הבית

כיום אפשר לשלב בהצלחה רבה את עיצוב הפרגולה למרפסת עם עיצוב הבית שלכם. ישנה אפשרות לבנות פרגולות מעוצבות במגוון רב של צבעים ודוגמאות, ובכך לעשות התאמה והשלמה לעיצוב הקיים. מלבד זאת, ניתן למקם את הפרגולה במרפסת על פי הצורך והרצון של בעלי הדירה. למשל, ניתן לחבר אותה לקירות המרפסת הקיימת, או לחילופין להתקין אותה ללא חיבור לקירות אלא על ידי חיזוקה באמצעות משולשים מאסיביים בארבע פינותיה, וכך לא תהיה לה כל אפשרות לתזוזה או לנפילה, חלילה.

לחברת מגן גידור אחזקות, ותק של מעל ל – 17 שנה בהענקת פתרונות גידור ומיגון. המוטו שלנו הוא מתן שירות מקצועי ואמין. צרו עימנו קשר עוד היום לשם ייעוץ והתאמה של פרגולה איכותית, חזקה ועמידה שתשרת אתכם לאורך זמן.