דוכן שווארמה

דוכן שווארמה

דוכן שווארמה
דוכן שווארמה

רוב הציבור אוהב מאד לאכול שווארמה. זו הסיבה שבאירועים רבים אפשר לראות דוכן שווארמה ולידו תור ארוך של אורחים שממתינים לקבלת המנה הרצויה.

דוכן שווארמה בכל מקום

דוכן שווארמה מקצועי כולל מכשור חשמלי שיש בו שיפוד מתכת ארוך מסתובב וסביב הציר המרכזי מלפפים נתחי בשר שונים של בשר הודו או בשר פרגית. נתחי הבשר מסתובבים לאט כדי להבטיח צלייה איטית ואחידה של כולם על פלטת גריל לוהטת.

בחלקו העליון של השיפוד מוסיפים נתחי שומן כבש אשר נוזלים ומטפטפים על השכבות של הבשר הצלוי ופעולה זו שומרת על העסיסיות של בשר זה. בכל רחבי השטח יש ניחוחות של הבשר ושל השומן ולכן אין זה פלא שאחד הדוכנים הראשונים שהאורחים ניגשים אליהם הוא דוכן שווארמה.

כאשר הבשר מוכן המלצר חותך בסכין חדה פיסות קטנות של בשר ומניח אותן בצלחת. האורחים יכולים ליהנות מהנתחים החמים כמו שהם או לחלופין יניחו אותם בתוך לאפה או בתוך פיתה עם סלטים שונים וטחינה. דוכן שווארמה של נויה דוכני מזון לאירועים מתאים למגוון אירועים הנערכים במקומות שונים הן באולם והן בטבע או בחצר הבית.

על הדוכן ממתינות למוזמנים קעריות עמוסות בסלטים ובתוספות אשר יוצרים שילוב מוצלח מאד עם נתחי השווארמה. כל אחד מהאורחים מוסיף על פי טעמו פרוסות של ירקות, חמוצים, סלט ירקות קצוץ דק, שלל אופציות של חומוס עם גרגרי חומוס, עם פלפל חריף, טחינה, חמוצים ועוד.

היסטוריית השווארמה

מוצא השווארמה מהמטבח הטורקי, שם היא נקראת דונר קבב-DONER וביוון גירוס. שני שמות מעידים על סיבוב, הכוונה לסיבוב הבשר על צירו. עם השנים המושג שווארמה שימש כינוי לצורת חיתוך של נתחי בשר נא לרצועות דקות וצרות טרם הבישול. והטבח יכול לצלות אותם על גבי מחבת צרה.

דוכן שווארמה למגוון אירועים

דוכן שווארמה ניתן להציב בחצר הבית כאשר חוגגים אירוע בת מצווה או אירוע יום הולדת. זה דוכן שישדרג את האירוע בחצר הגדולה כיוון שהילדים וגם הבוגרים אוהבים מאכל זה ולכן ישמחו לקבל מנה ועוד מנה הן בתחילת האירוע והן במהלכו. נויה דוכני מזון לאירועים מתמחים בהכנת מטעמים נפלאים לשמחתם של האורחים ובהתאם לסוג האירוע ולקהל שאמור להגיע, הם מנתבים את הדוכנים המוצלחים והמתאימים ביותר.

המלצר המיומן מגיש לאורחים מנת שווארמה איכותית מבשר הודו או פרגית. שווארמה זו מתובלת בתבלין מיוחד של שווארמה אשר מעניק לו טעמים וניחוחות שהם יוצאי דופן. למנה זו אפשר להוסיף חומוס ביתי, סלט ירקות קצוץ, טחינה לבנה, בצלים בסומק חמוצים ועוד. השווארמה מוגשת על הצלחת או לחלופין בתוך לאפה או פיתה בהתאם לבחירת האורח.

לאחר שהאורחים אוכלים מנת שווארמה איכותית, הם מרגישים שיש להם המון אנרגיה לשלב הריקודים וכך הם נהנים מאד באירוע המושקע מתחילתו ועד סופו.

הקולינריה האיכותית שלנו

הקולינריה היא הבסיס להצלחתו של כל אירוע. לכן אנו ממליצים לכם להתייעץ עם השפים של נויה דוכני מזון לאירועים כדי לבצע חשיבה משותפת על אופיו של האירוע ועל המאכלים שיהיו המתאימים ביותר עבורו. הן אם מדובר באירוע משפחתי או עסקי, יש לנו שפע של רעיונות נפלאים.

דברו איתנו ונתאם אירוע שהאורחים לא ישכחו את הטעמים של המאכלים.